Файне місто

Тернопільські поліцейські провели урок патріотичного виховання

Напередодні Дня Захисника України урок патріотичного виховання для дітей, що перебувають на обліку в поліції, провели співробітники ювенальної превенції ГУНП в Тернопільській області. Розповісти підліткам про історію рідної землі прийшов і старший військовий капелан, протоієрей В‘ячеслав Кізілов.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

-Хто не знає минулого, у того немає майбутнього, – переконаний військовий капелан, – тому ми зобов’язані навчати своїх дітей любити рідну землю, знати своє коріння, дати їм відчути, що вони – діти України. Якщо цього не буде вповні, тоді хтось чужий управлятиме нами.

Добрий вчитель той, хто мріє, аби його учні перевершили його, тому поліцейські закликали дітей не зациклюватися на тих помилках, які були у їхньому житті, а працювати над собою, займатися самовихованням і ставати кращими.

-Діти, яких ми зібрали на цю зустріч, –  з непростою життєвою історією, – розповів керівник відділу ювенальної превенції поліції Тернопільщини Петро Тихович. – Але нагадувати їм про їхні проступки не стали, навпаки, вчимо, аби вони не зациклювалися на тому, що сталося, а рухалися вперед, ставали кращими, відкривали для себе щось нове, корисне.

Патріотизм — громадянське почуття, змістом якого є любов до батьківщини і готовність пожертвувати своїми інтересами заради неї, відданість своєму народові, особливе емоційне переживання своєї приналежності до країни і свого громадянства, мови, історії, традицій. Емоції, отримані під час такої зустрічі, як переконують самі підлітки, залишаться надовго. Діти зізнаються, що пізнали чимало нового та цікавого.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK