Тернопіль

Уродженець Тернопільщини став представником Кабміну в Парламенті

Кабінет Міністрів призначив члена партії “Слуга народу” Тараса Мельничука постійним представником уряду у Верховній Раді.

taras-melnychukПро це в середу, 16 червня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду, передає “Укрінформ”.

“Ми всі з вами із ним знайомі. Тарас Петрович присутній тут. Надалі, я переконаний, у нас попереду плідна успішна комунікаційна робота”, – сказав Шмигаль урядовцям.

32-річний Тарас Мельничук працює з 2019 року на посаді керівника секретаріату депутатської фракції політичної партії “Слуга народу” у Верховній Раді України (патронатна служба). Він закінчив Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут ім. Тараса Шевченка за спецiальнiстю “Педагогічна освіта”, Національний університет “Острозька академія” за спецiальнiстю “Право”, Національну академію державного управління при Президентові України за спецiальнiстю “Парламентаризм та парламентська діяльність”.

Працював заступником голови Кременецької РДА, директором Попівецької загальноосвітньої школи I-II ступенів, помічником-консультантом народного депутата України, радником Міністра Кабінету Міністрів України та заступником керівника апарату Київської обласної державної адміністрації.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK