Файне місто

Унікальний центр для науковці у західному регіоні України відкрили в ТНЕУ

Центр підтримки технологій та інновацій відкрили на базі ТНЕУ. Як зазначили представники Центру, проект реалізований за сприяння Всесвітньої організації інтелектуальної власності. У Центрах підтримки технологій та інновацій консультуватимуть та надаватимуть доступ до патентної інформації винахідникам та інноваторам. Повідомляє Т1 Новини.

Шостий в Україні та перший у західному регіоні Центр підтримки технологій та інновацій відкрили в ТНЕУ. Фахівці наголошують, у центрі надаватимуть підтримку винахідникам та інноваторам в питаннях патентування їхніх розробок. Тобто, на базі центру працюватимуть консультанти, які підкажуть чи є наразі актуальним певний винахід чи старт-ап. Також тут можна буде отримати необхідну інформацію щодо правової охорони розробки, тобто як захистити з юридичного боку об’єкт права інтелектуальної власності.

Успішні країни світу роблять ставку на інноваційний розвиток, відтак створення мережі Центрів підтримки технологій та інновацій в Україні зможе наблизити її до прогресивних держав. Також ці центри надаватимуть додатковий стимул для розвитку інновацій та академічного підприємництва в університетах.

– Наш перший центр відкритий у Києві і вже звертаються багато проектів. Ті стартапи, які давно вже на ринку і вони розуміють багато, – каже заступник директора департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Сергій Шкураков.

Як наголосив декан юридичного факультету ТНЕУ Сергій Банах, завдяки проекту молоді науковці та винахідники економічного університету зможуть зробити перші правильні кроки в частині формування і управління інтелектуальною власністю.

– Ми стоїмо завжди і будемо стояти на позиції про те, що у нас повинно бути практико-орієнтоване навчання, а де ж нам набиратись практики, якщо не з допомогою таких центрів…для того, щоб ви себе змогли реалізувати, – каже декан юридичного факультету ТНЕУ Сергій Банах.

Центр підтримки технологій та інновацій знаходиться в приміщенні юридичного факультету на вулиці Микулинецькій. Саме сюди за порадами можуть приходити юні винахідники.

Сергій Балуцький, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK