Файне місто

Унікальний проект для особливих дітей організували в Тернополі

“Дитинство одне для всіх”. Для особливих дітей у Тернополі організували фотопроект. Впродовж двох  місяців малюки мали професійні зйомки з фотографами. Сьогодні ж у краєзнавчому музеї відбулася презентація світлин, пише Т1 Новини.

Лариса не приховує хвилювання, адже сьогодні вона вперше побачила результат фотозйомки, в якій учасником був її син.

“Це наша перша професійна зйомка. До цього часу ніхто нас не фотографував. Мені дуже приємно від того, що я буду мати таку гарну велику професійну фотографію дитини”, – каже мама учасника фотопроекту “Дитинство одне для всіх” Лариса Люба.

Унікальний дитячий інклюзивний фотопроект “Дитинство одне для всіх” презентували у Тернополі. На світлинах діти позують разом зі своїми друзями та родичами. Загалом у зйомках взяло участь 25 дітей. Організатори розповідають, таким чином хотіли показати, що всі діти – рівні.

“Ми хотіли показати те, що деколи життя розставляє пріоритети по-іншому. Дуже хороші дітки народжуються у нездорових тілах, але вони не перестають бути дітками. Вони також дуже добрі, позитивні і вони хочуть мати своє активне дитинство”, – співорганізаторка фотопроекту “Дитинство одне для всіх” Олена Чванкіна.

Щирими та усміхненими. Саме такими хотіли показати діток на світлинах фотографи. Наталія Карпюк каже, отримала задоволення та заряд позитивної енергії від роботи на зйомках.

“Працювати з цими дітками було дуже легко, адже вони були дуже позитивними, відкритими. Вони мають дуже багато енергії і мене вони нею зарядили не на один проект”, – розповідає дитячий фотограф проекту “Дитинство одне для всіх” Наталія Карпюк.

Переглянути виставку можна до кінця серпня у краєзнавчому музеї. Після завершення всі роботи подарують дітям.

Христина Луцик, Тарас Троян, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK