Файне місто

Унікальні листівки із незвичними ілюстраціями тернополянин виготовляє власноруч

Унікальні подарункові листівки. Тернополянин Юрій Волянюк створює ілюстрації, які стали просто невід’ємною частиною будь-якого подарунку. Для каналу Тернопіль 1 хлопець створив ексклюзивну листівку і розповів про усі тонкощі роботи.

Просто та вишукано. Тернополянин Юрій Волянюк створює листівки, які користуються популярністю серед українців. Теми незвичні, ілюстрації дивують, але однозначно привертають увагу. Сам майстер розповідає, вже рік займається ілюстраціями. Має відповідний фах – вчився на графічного дизайнера.

Процес ілюстрування не такий вже і простий. За нашим проханням Юрій привідкриває завісу виробництва і навіть ділиться професійними секретами.

Інструменти на місці, хороший настрій є і Юра починає творити листівку для колективу каналу Тернопіль1. За роботою розповідає, під час процесу переважно слухає музику або дивиться мультфільми. Так час минає швидше. Пройшло декілька хвилин і ескіз готовий. Наступний етап – фотошоп. Там Юра корегує і розфарбовує зображення.
Процес зайняв не більше 3 годин і листівка Тернопіль1 готова. Такі ж Юрій виготовляє на замовлення з будь-якої події. Пишається тим, що його ілюстрації мандрують всією Україною, деякі навіть були закордоном.

Оксана Рогачук, Тарас Троян

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK