Тернопіль

Улюбленець мільйонів завітав до Тернополя із новими хітами

Натовпи шанувальників, бурхливі оплески і квіти. Так напередодні у Тернополі зустрічали відомого співака Олега Винника. До файного міста він приїхав у рамках Всеукраїнського гастрольного туру “Роксолана”. Концерт проходив на міському стадіоні. Фанати купували квитки задовго наперед. На виступі улюбленця мільйонів жінок побували. Повідомляє Т1 Новини.

На годиннику 19:30, а біля стадіону – величезні черги. Усі поспішають на концерт Олега Винника. Поруч продають сувеніри із зображенням співака. Волонтери показують шанувальникам дорогу.

Пан Микола сам підходить до нас. Розповідає, що 20 років тому виїхав жити до Канади. До Тернополя приїжджає раз на рік. Сьогодні він прийшов на концерт Олега Винника.

Біля каси охоронці ретельно перевіряють сумочки відвідувачів. Степан Корніцький розповідає, що шукають алкоголь, наркотики, скло. Та фанати чемні, нічого забороненого не приносили.

А біля сцени – натовп шанувальниць. Дівчата з квітами чекають співака. Від концерту фани очікують позитивного настрою та неймовірних емоцій.

Серед натовпу зустрічаємо і Марту Галущак. Вона виграла 2 квитки на концерт у конкурсі, який проводив телеканал “Тернопіль 1”. На концерт Марта прийшла з подругою. Обоє вони зі Львівщини.

“Ніколи не думала, що можна виграти. Виграла 2 квитки, з подругою приїхала на концерт”, каже Марта.

На сцені Олег Винник своїх шанувальників тішив новими хітами. А також виконував давно відомі та улюблені композиції. Фанати співака буквально засипали квітами. Після Тернополя артист продовжив турне іншими містами України.

Оксана Смільська, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK