Тернопіль

“Укрзалізниця” запускає швидкісний потяг “Київ – Тернопіль” (розклад)

“Укрзалізниця” запускає швидкісний потяг №747/748.  З Києва він вирушатиме з 2 липня, з Тернополя — з 3 липня. Під час руху потяга Інтерсіті сполучення “Київ-Тернопіль” зупинки передбачені в Козятині, Вінниці, Хмельницькому та Волочиську.

intersiti-750x375З Києва фірмовий денний швидкісний поїзд відправлятиметься щоденно о 16:41 годині і прибуватиме до обласного центру о 22:47 годині. У зворотному напрямку – час виїзду о 4:00 годині ранку, прибуття – о 10:03 годині.

Як повідомили в “Укрзалізниці”, вартість квитків становитиме: сидячий 2-й клас- 375,31 грн., сидячий 1-й клас – 656,31 грн.

Попередньо, з метою вивчення попиту, курсування поїзда призначене до 31 серпня.

Нагадаємо, що в Укрзалізниці призначили додаткові поїзди на святкові вихідні до Дня Конституції України.Loading...One Response to “Укрзалізниця” запускає швидкісний потяг “Київ – Тернопіль” (розклад)

  1. Інна коментує:

    Це не новина… Такий потяг вже був! Але чому не змінили графік? Адже, такий потяг підходить лише Тернополянам… Прибувши з Києва о 23 годині змушений іти до готелю, адже приміських автобусів о такій порі, щоб їхати кудись далі немає…

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK