Файне місто

Учасниці конкурсу “Міс Тернопіль – 2019” вчилися надавати першу медичну допомогу

Учасниці конкурсу “Міс Тернопіль” вчились надавати першу медичну допомогу. Чи зможуть красуні допомогти постраждалому та опанувати себе в надзвичайні ситуації? Про це у сюжеті Тернопіль1.

Тернопільські красуні рятують життя. Надавати першу домедичну допомогу дівчата вчились поки лише на манекенах. Кажуть, складно не було. Адже сумлінно виконували настанови інструктора. Особливо старається шістнадцятирічна Рената Струтинська, адже було так, що і самій дівчині надавали першу домедичну допомогу. Тепер сподівається, що її знання також комусь допоможуть.

Студентка Тетяна Ворожбит здобуває освіту фінансиста, проте, впевнена що ці навички потрібно знати людині будь-якої професії. Проте, дуже сподівається, що не потрапить в таку ситуацію.

На курсах дівчата дізнались як оцінити стан потерпілого, основні прийоми з надання першої домедичної допомоги. Красуні вчились робити штучне дихання та відновлювати серцебиття. Усі ці дії обов’язково потрібно зробити протягом перших 5-10 хвилин. Інакше потерпілому загрожує смерть, пояснює інструктор Микола Барта.

Такі курси для учасниць конкурсу краси виконавчий директор Національного Комітету “Міс Україна” в Тернопільській області Володимир Заверуха вирішив організувати вперше. Якщо в попередні роки дівчата навчались бути моделями, то цього року – розвиваються різнобічно.

Нагадаємо, що конкурс краси “Міс Тернопіль-2019” відбудеться 29 березня. Тож організатори запрошують усіх тернополян долучитись до вибору найкрасивішої дівчини міста.

Тетяна Муран, Оксана Задорожна.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK