Тернопіль

У змаганнях з картингу в Тернополі взяли участь 65 гонщиків

65 гонщиків з усієї України приймав Тернопіль з 30 серпня до 1 вересня. Адже у парку Топільче провели уже традиційні для нашого міста змагання з картингу. На тернопільську картингову трасу вийшли 65 осіб із різних куточків області, а також з Рівного, Чернівці, Чернігова, Хмельницька, Києва, повідомляє Т1 Новини.

Змагання із картингу провели минулими вихідними на картодромі у Тернополі. Перегони на Кубок товариства “Компанія ЛАН” проводять уже третій рік поспіль. Цього разу участь у змаганнях взяли 65 осіб з Рівного, Чернівців, Чернігова, Хмельницького і Києва.

“На цих змаганнях 12 класів. Основна ідея в тому, що кожен клас має проїхати певну кількість кіл. Якщо лідер проходить перший, то всі решта завершують свою гонку”. – пояснює завідувач спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді Валерій Посвятковський.

Командні змагання проводилися на відстані 700 метрів картингової траси. До кожного класу картингів, і молодших і старших, є свої вимоги – пояснює технічний комісар змагань. Якщо гонщик їх не дотримуються, його результат можуть анулювати.

“Я слідкую за технічним станом техніки. Після заїзду контролюємо стан і вагу картингу”, – додає технічний комісар змагань Іван Бобрик.

Юні учасники зізнаються, кататися на картингу зовсім не страшно. Лише коли переходиш у новий клас, бо тоді збільшується швидкість їзди. Наймолодшому учаснику змагань з картингу цього року було 3 роки. Найстаршим – 30 і більше.

Перше місце у змаганнях на кубок ТОВ “Компанія ЛАН” посіла збірна ФКТО “Тернопіль”, друге – команда “Волинь – Карт”, на третій сходинці п’єдесталу команда збірна Федерації картингу Львівської області.

Додамо, змагання з картингу відбулися у межах соціальної програми за підтримки “Компанії ЛАН”.

Сергій Балуцький, Яна Полухіна, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK