Файне місто

У ТНЕУ відкрили фотовиставку “Грузія і Україні – боротьба за незалежність”

Грузія і Україна – боротьба за незалежність. Саме таку фотовиставку відкрили в ТНЕУ. На світлинах можна побачити Батумі, Аджарію, Тбілісі. Таким чином організатори події вирішили показати, як зараз виглядає Грузія та що є спільного у двох країнах. Повідомляє Т1 Новини.

Фотовиставку про Грузію відкрили у Тернопільському національному економічному університеті. Подію приурочили до святкування Дня незалежності Грузії, яке відзначають 26 травня. Оглянути світлини можна на другому поверсі головного корпусу ТНЕУ.

Проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ Оксана Десятнюк наголошує, завдяки фотовиставці студенти мають можливість побачити, як виглядає сучасна Грузія. Кожне фото – це частинка відомих грузинських міст. Зокрема, можна побачити як виглядає Тбілісі та сучасне місто Батумі, яке є містом-побратимом Тернополя.

Окрім цього, під час заходу презентували і збірку грузинських віршів, які переклав на українську мову тернополянин Сергій Лазо.

На виставку завітали і представники грузинської делегації. Кажуть, український і грузинський народ пов’язані історично дружбою.

Після офіційної частини студенти ТНЕУ мали можливість поспілкуватись із представниками грузинської делегації та почути відповіді на питання, які цікавлять.

Сергій Балуцький, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK