Тернопіль

У ТНЕУ сьогодні дипломи магістрів отримали тернопільські чиновники

Проблеми держслужбовців та підготовки майбутніх чиновників в умовах децентралізації обговорили на круглому столі у ТНЕУ. Також в університеті підписали два меморандуми: про співпрацю із владою краю та Національною агенцією з питань державної служби. А на кінець заходу вручили дипломи магістрам. Повідомляє Т1 Новини.

Децентралізація та публічна служби в Україні. У ТНЕУ обговорили якісний рівень підготовки майбутніх посадовців. Експерти наголосили, що наразі випускники вишів не мають належного рівня знань, навичок, теоретичної і практичної підготовки, аби відповідати викликам часу і виконувати функції посадових осіб. Національна агенція з питань державної служби має можливість забезпечувати експертну та консультаційну підтримку. Тож, у ТНЕУ підписали меморандум про співпрацю з Нацагенцією.

“Кожен державний службовець сьогодні розуміє, що в умовах постійних змін треба вміти вирішувати питання нестандартно та вчитись комунікувати з громадянами. Треба опановувати навички електронного самоврядування”, каже голова Національної агенції з питань державної служби Костянтин Ващенко.

Експерт додав, що в умовах децентралізації, влада на місцях отримає більші можливості та кошти з бюджету. Тож посадовці мають вміти аналізувати процеси, йти в ногу з часом і ефективно використовувати ресурси. Віталій Захарчук уже 5 років працює на державній посаді у міській раді Тернополя. Чоловік вирішив, що для успішної роботи потрібно здобути нові знання, тож впродовж двох років заочно навчався у ТНЕУ. А сьогодні Віталій один магістрів, які здобули диплом за спеціальності публічне управління та адміністрування.

В рамках 20 ювілейного випуску магістрів Державної служби у ТНЕУ відбувся круглий стіл. Обговорювали і проблему законодавства, чи дозволяє воно рухатись у Європу та інші питання. Також ректор ТНЕУ підписав меморандум про співпрацю з представниками місцевої влади.

“Наразі багато прогалин із працевлаштування наших випускників. А ми, як ВНЗ, зацікавлені в цьому. У нас є така спеціальність – публічне управління. Оскільки є конкурсний відбір та меморандум про співпрацю ми можемо гарантувати випускнику роботу”, розповів ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.

Сьогодні 142 випускників спеціальності публічне управління та адміністрування отримали дипломи. Їх навчання тривало 36 місяців.

Тетяна Муран, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK