Тернопіль

У ТНЕУ пролунав перший дзвоник: 5 тисяч абітурієнтів стали студентами вишу

Перший дзвоник – не лише для школярів. Тернопільський національний економічний університет урочисто відчинив двері у знання для своїх студентів. Першовереснева лінійка, святкова імпреза та символічний ключ до знань – так святкували 1 вересня у ТНЕУ, повідомляє Т1 Новини.

Перший дзвоник у Тернопільському національному університеті розпочався з масштабного святкового дійства. Перед центральним корпусом зібралися студенти, викладачі, адміністрація та успішні випускники закладу.

“Близько 5 тисяч студентів поповнюють нашу студентську родину. Це 2492 студенти денної форми навчання, більше 2 тисяч – студенти-заочники. Це говорить про те, що нам довіряють, довіряють тим знанням, які тут можна отримати, довіряють тим викладачам, які тут працюють, і довіряють найкращому, драйвовому ВИШу – Тернопільському національному економічному університету”, – кажу ректор ТНЕУ Андрій Крисоватий.

Людмила Марченко – випускниця ТНЕУ, а нині – народна депутатка України. До альма-матер приїхала, щоб привітати студентів. Переконана, що саме у цьому ВУЗі надають добру освіту, а це  хороший старт для кар’єрного росту.

“Я хочу, щоб ви по закінченні свого навчання стали стали не лише високопрофесійними кадрами, професіоналами своєї справи, а ще високопосадовцями цієї країни. Тому, що ми сьогодні на вас надіємось. І те, що буде у майбутньому – залежить від вас, повірте. Дорогі батьки, я бачу, що мами сьогодні хвилюються ще більше ніж студенти,  я бажаю, щоб ви мали сльози лише радості”, – додала Народна депутатка України, випускниця ТНЕУ Людмила Марченко.

Традиційно початок навчального року в ТНЕУ відбувається за участі священнослужителів. Архієпископ Нестор поблагословив студентів на успішний рік, привітав першокурсників  з тим, що визначились яку професію здобути і ким стати в майбутньому.

Першокурсники, зізнаються, хвилюються. Кожен з 5 тисяч студентів довго обирали майбутній фах. Після закінчення школи був час все обдумати, і ті хто сьогодні долучився до університетської родини ТНЕУ пишається тим, що обрали саме цей виш. Впевнені, завдяки професійному викладацькому складу навчальні роки пройдуть продуктивно і з користю.

“Є маленьке хвилювання, тому, що нові люди, нові знайомства. Але я дуже вдячна ТНЕУ за те, що він прийняв мене в свою сім’ю. Я сподіваюся, що в подальшому всі ми будемо згуртовано працювати і в нас обов’язково все вдасться”, – каже студентка першого курсу ТНЕУ Світлана Задорожна.

У ТНЕУ дбають про те, щоб дати студентам найкращі знання. А викладачі, у свою чергу, постійно підвищують кваліфікацію. Все для того, щоб тернопільський національний економічний університет залишався одним найкращих вишів не лише на Тернопільщині, а й в усій Україні.

Оксана Смільська, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK