Файне місто

У Тернополі за європейським зразком реконструюють Старий парк

Старий парк. Висловити думку стосовно реконструкції цього парку зможуть тернополяни. У місті запрацював сервіс електронних консультацій. Як виглядатиме “Парк Слави” дізнавались журналісти Тернопіль1.

У міській раді вже цього року розпочнуть реконструкцію Старого парку. Найперше – облаштують вхід. На це з бюджету виділять близько півтора мільйона гривень. У КП “Об’єднання парків, культур і відпочинку м.Тернополя ” сподіваються, що коштів вистачить й на встановлення інклюзивного дитячого майданчика. А вже впродовж наступних років відремонтують центральну та бокові алеї, а також облаштують ще одну “Алею Слави”.

“На виході ми хочемо отримати сучасний парк, який нестиме рекреаційні та меморіальні функції, а також ставитиме акцент на українських героях”, розповідає заступник директор КП “Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя” Тарас Дячун.

А ще у Парку Слави планують облаштувати новий пам’ятник “Пантеон Слави”. Адже монумент “Вічний вогонь” знаходиться в аварійному стані. Тож, зі слів Тарас Дячуна, прийшов час вшанувати пам’ять не лише воїнів Другої світової війни, а й захисників сьогодення.

Тарас Дячун припускає, реконструкція усього парку займе 2-3 роки, бо його площа чимала – понад 7 гектарів.

Теятна Муран,Тарас Троян

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK