Тернопіль

У Тернополі з кранів мешканців будинків потече освячена вода

19 січня християни східного обряду святкують Хрещення Господнє або Богоявлення. Цього дня традиційно на водопровідних насосних станціях комунального підприємства «Тернопільводоканал» здійснили чин освячення води. Його провели священнослужителі традиційних християнських церков. Участь у заході взяв і міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Уже впродовж багатьох років 19 січня ми освячуємо воду на тернопільському водозаборі для того, щоб з самого ранку освячена Йорданська вода попадала у  домівки тернополян. Це важливо насамперед для людей з інвалідністю, для одиноких мешканців, які не мають змоги вийти і набрати освяченої води. Окрім того, Йорданська вода має цілющі властивості – вона змиває усі негаразди та турботи, очищає душу від сумнівів та зневіри, а тілу дарує життєдайну енергію, – наголосив Сергій Надал. – Тож нехай свята вода дарує міцне здоров`я та наснагу, буде оберегом від лиха у ваших оселях. Хай сходить благодать на кожну українську родину, хай буде спокійним та розміреним життя у нашому місті. А Господь допоможе нам вистояти у боротьбі проти ворога, а на святу українську землю повернеться мир!”

Читайте також: Де тернополянам залишати використані живі новорічні ялинки?Loading...One Response to У Тернополі з кранів мешканців будинків потече освячена вода

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK