Тернопіль

У Тернополі з ініціативи міської влади утеплюють будинки на умовах співфінансування

На вулиці Новий Світ, 45 у Тернополі завершуюють термомодернізацію житлового будинку. Роботи виконали на умовах співфінансування 70/30.

“Загальна вартість робіт у будинку на вул. Новий світ, 45 склала 1 млн грн, проте мешканці оплатили лише 30% від цієї суми, інші 700 тис. грн були профінансовані з місцевого бюджету. Як результат, загальний вигляд будинку набув оновленого та сучасного вигляду, а мешканці відтепер зможуть суттєво економити на сплаті за житлово-комунальні послуги в опалювальний період”, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Cпіввласникам багатоквартирного житлового будинку, які хочуть взяти участь у програмі, необхідно подати клопотання щодо виділення грошей з міського бюджету в управління житлово-комунального господарства. До клопотання долучити протокол загальних зборів мешканців, звіт з енергоаудиту, відповідну проектно-кошторисну документацію, висновки державної будівельної експертизи та фінансові гарантії своєї частки співфінансування.

“Проводяться роботи по утепленні фасаду, заміні вікон в місцях загального користування, встановленні індивідуальних теплових пунктів, датчиків руху та освітлення”, – додав Сергій Надал.

Мешканці будинку на вулиці Новий Світ, 45 термомодернізацією задоволені. Кажуть, їхній будинок уже давно потребував оновлення фасаду, а ще це хороша нагода зекономити на енергоносіях.

Як зазначили у міській раді,  цього року завершили термомодернізацію  на умовах співфінансування 70/30 кількох будинків.

Сергій Балуцький, Тарас Троян, Павло Верхолюк,  Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK