Файне місто

У Тернополі вироблятимуть сучасні вуличні світильники Philips RoadFlair

У Тернополі відбулося підписання угоди між компаніями «Signify» (раніше відомої як «Philips Lighting») та ТзОВ «Електросвіт» про виробництва сучасних вуличних світильників. Збирання світлодіодних світильників для зовнішнього освітлення Philips RoadFlair відбуватиметься на підприємстві що розташовано у Тернополі.

Про це повідомляє прес-служба комунальників.

Підписання двосторонньої угоди відбулося в присутності міського голови Тернополя Сергія Надала та Посла Королівства Нідерланди в Україні Едуарда Хукса.

Як прокоментував заступник міського голови з питань інфрастуркутури Владислав Стемковський, стратегія підвищення енергоефективності – одна із ключових у економічному розвитку Тернополя. «Тернопіль на сьогодні вже є столицею виробництва вуличних світильників в Україні, адже в місті працюють такі підприємства як «Шредер», корпорація «Ватра», а відтепер – і Philips.

Сьогоднішнє підписання угоди свідчить про те, що Тернопіль розвивається і є цікавим для іноземних партнерів. Виробничим партером Philips у Тернополі є ТОВ «Проектно-виробнича фірма «Електросвіт», які виготовлятиме продукція із сертифікатами та контролем якості від всесвітньо відомого бренду. Це реалізація завдань із створення нових робочих місць, але така співпраця можлива виключно при наявності сприятливого інвестиційного клімату на державному і локальному рівні, і це результат спільної робота як Уряду, так і місцевої влади, – зазначив Владислав Стемковський.

«Мені дуже приємно, що відтепер саме у Тернополі будуть збирати новітні світлодіодні вуличні світильники для світового лідера у галузі освітлення. Адже, таке виробництво задовольнить попит України у якісному освітленні, забезпечить розвиток українського виробництва та створить додаткові робочі місця у Тернополі, – запевняє Сергій Надал. – Також я переконаний, що обладнання Philips європейської якості та місцевого виробництва складе гідну конкуренцію на міжнародному рівні».

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK