Файне місто

У Тернополі вперше проведуть Туристичний форум

У п’ятницю, 23 березня 2018 року о 10:00 год. у “Палаці Кіно”, що на вул. І. Франка, 8 вперше у Тернополі проходитиме Туристичний форум 2018.screenshot-230318-forum

Мета заходу – популяризація туризму, інноваційного розвитку готельно-ресторанного бізнесу, туристичної інфракструктури, промоції та внутрішнього туризму м. Тернополя та області.

Участь у заході братимуть керівники туристичних організацій з різних міст України.
Серед запрошених – експерти і тренери індустрії гостинності.

«Гасло Першого туристичного форуму – «Від ініціатив – до дій». Будемо відкривати форум о десятій годині 23-го березня. Загалом метою цього заходу – є створення майданчика для спілкування та обміну досвідом кращих представників туристичної галузі міста, демонстрації новітніх досягнень у сфері послуг. Також заплановані комунікації на теми маркетингу та реклами, просування бренду. Для участі у форумі ми запрошуємо представників органів місцевого самоврядування, комунальних закладів, осіб, які активно займаються туристичною діяльністю», – відзначив на прес-конференції директор Тернопільського туристично-інформаційного центру Тарас Ковальчук.

Під час форму шукатимуть шляхи розвитку і гастротуризму у Тернополі, а також йтиметься про покращення туристичної інфраструктури, промоції, активізації внутрішнього туризму в місті.

Джерело

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK