Тернопіль

У Тернополі відкриють унікальний заклад харчування

Про модні кулінарні тенденції розповів відомий шеф- кухар та телеведучий кулінарного шоу Юрій Ковриженко, чоловік приїхав до Тернополя аби допомогти відкрити новий заклад. Він неодноразово був за кордоном, смакував делікатесами та представляє Україну на всесвітніх конгресах. Секретами світових трендів в кулінарії Юрій Ковриженко ділився і з нашими журналістами. Повідомляє Т1 Новини.

Посол української кухні в інших країнах , який регулярно представляє Україну на всесвітніх конгресах. Мова йде про шеф- кухаря, телеведучого кулінарного шоу- Юрія Ковриженка. Зараз він перебуває у Тернополі із робочим візитом. Саме у нашому місті допомагає відкрити новий заклад із історичною кухнею.

– Він буде особливий тим, що його кухня базується на реальних історичних стравах, – розповідає український шеф-кухар Юрій Ковриженко. – Тут пішли від історичної правди страв, які є історично занотовано в книжках або документах і саме від цих страв відштовхувались коли розробляли меню.

Шеф розповідає, у Тернополі є заклади харчування, які варті уваги. Та радий, що у нас люди переймаються їжею на відмінно від інших міст України.

– Є міста в яких тільки піца, суші караоке. І це сумно, в Тернополі якраз є рух щоб робити щось цікаве, – каже Юрій Ковриженко.

Враховуючи те, що Юрій багато подорожує та дегустує найрізноманітніші продукти каже, до України тренди приходять із запізненням. До прикладу, минулорічний тренд по усьому світу- мексиканська кухня у нас взагалі не прийняли. Хоча продукти схожі із тими, які люблять використовувати у нас.

– Зараз наразі дуже сильно видно тенденції по руху в сторону здорового харчування, і це мене трошки дивує. Тому, що навіть ще роки 2 тому це нереально. З’являється свідомість того, що ми їмо, це дуже важливо, – каже Юрій Ковриженко.

Зараз Юрій працює над великою кількістю проектів, та впевнений, що про Україну почують та страви від наших кухарів зовсім скоро спробують в усьому світі.

Оксана Рогачук, Тарас Троян, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK