Тернопіль

У Тернополі відбулася щорічна благодійна акція

Для тернопільських дітей, чиї батьки брали участь в АТО/ООС, та дітей внутрішньо переміщених осіб Cпілка Української Молоді організувала щорічну благодійну акцію «Теплом зігріємо серця».

aktsiya-teplom-zigriemo-sertsya-2021-3135 подарункових наборів для дітей передали, зокрема, ровесники з української діаспори. Вручали пакунки і солодощі маленьким тернополянам міський голова Сергій Надал спільно з волонтерами та активістами Спілки Української Молоді.

«Акцію «Теплом зігріємо серця» проводять уже сьомий рік поспіль учасники Спілки Української Молоді. Це одна із найбільших організацій з осередками у 12-ти країнах світу. Дуже символічно, що кожного року українці зі всього світу допомагають нашим дітям. Це символ нашої єдності, – зазначив Сергій Надал. – Дякую учасникам СУМу за вашу підтримку, організацію, волонтерство, громадську позицію, активну участь у житті міста. Через вас сьогодні передаю вітання вашим друзям з Америки, Канади,Німеччини, Великобританії, Бельгії  та всім діаспорянам з інших країн, хто долучився до цієї акції. Батьки-військовослужбовці є справжніми героями, ми пишаємося ними. Адже на їхньому прикладі будуть виховуватися наступні  покоління».Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK