Файне місто

У Тернополі відбудеться ІIІ Всеукраїнський форум «КіноХвиля 2018»

Міський голова підписав розпорядження «Про проведення в м.Тернополі ІІI Всеукраїнського форуму «КіноХвиля 2018».

кіноо

“Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вшанування відомих митців України, зокрема Тернопільщини, привернення уваги суспільства до пізнання історії свого народу, збереження та примноження духовних цінностей краю, розбудови кіноінфраструктури України та враховуючи узгодження з Державним агентством України з питань кіно, Національною спілкою кінематографістів України, Асоціацією продюсерів України, Асоціацією кіноіндустрії України, Асоціацією кінотеатрів України, громадською організацією «Сучасне українське кіно»:

  1. Затвердити план заходів з підготовки та проведення в м. Тернополі 19-22.12.2018 р. ІІI Всеукраїнського форуму «КіноХвиля 2018», згідно з додатком (додається).
  2. Управлінню культури і мистецтв, управлінню освіти і науки, управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, комунальній установі «Тернопільський міський Палац культури «Березіль» ім.Л.Курбаса», комунальному підприємству «Тернопільська кінокомісія», комунальній установі «Тернопільська міська централізована бібліотечна система», комунальній установі Будинок культури «Кутківці», комунальній установі Будинок культури «Пронятин» забезпечити приміщення, оформлення та персонал на час проведення ІІI Всеукраїнського форуму «КіноХвиля 2018».
  3. Управлінню стратегічного розвитку міста забезпечити виготовлення та розміщення соціальної реклами даного заходу.
  4. Управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку, управлінню матеріального забезпечення та інформаційних технологій, комунальному підприємству «Автошкола «Міськавтотранс» Тернопільської міської ради забезпечити транспортні перевезення на час проведення 19-22.12.2018 р. ІІI Всеукраїнського форуму «КіноХвиля 2018», а також анонсування основних заходів в громадському транспорті.
  5. Відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації забезпечити висвітлення інформації щодо проведення вищезазначеного заходу в м. Тернополі.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О. Бицюру”


Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK