Файне місто

У Тернополі триває будівництво унікального об’єкта (ВІДЕО)

Веслувальників з усього світу прийматиме Тернопіль уже за кілька років. Це стане можливим, коли добудують унікальний спортивний об’єкт – “Водна арена Тернопіль”. Повідомляє Т1 Новини.

У цьому живописному місці тривають будівельні роботи. Тут зводять водну арену. Бачимо суддівську вишку і трибуни. Та цей вигляд далекий від остаточного. Є фото, як має виглядати гребний канал після завершення робіт.

На “Водній арені Тернополя”, кажуть фахівці, можна буде проводити спортивні змагання різного рівня. Тому тут планують звести не тільки арену, але й іншу інфраструктуру.

“У другій черзі там планується ще велике приміщення, де будуть місця для зберігання човнів. Також позаду трибун плануються місця для проживання, готель. Десь ми так розраховуємо по показниках, що ми розмістимо до 200 чоловік”, каже директор КЗ “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа з водних видів спорту” ТМР Богдан Балабан.

Будівництво “Водної арени Тернополя” триває уже другий рік. Фінансують роботи із міського і державного бюджетів. Цього року, як і минулого, із бюджету Тернополя виділили 7 мільйонів гривень.

“На цьому каналі можна проводити будь-які змагання, для яких потрібна так звана “тиха вода”. В цьому році ми плануємо завершити всі будівельні роботи, буде зроблено благоустрій, пішохідні доріжки, заїзди, виїзди, суддівські вишки, місця для перебування спортсменів”, додає міський голова Тернополя Сергій Надал.

А у 2020 році, додає міський голова, проведуть завершальні роботи. Добудують старт/фініш, обвідний канал, а також системи відведення води і стоків.

Яна Полухіна, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK