Тернопіль

У Тернополі створили незвичайну абетку рідного міста

Підготували її в обласній бібліотеці для дітей. Це – унікальна «Абетка Файного міста», яка в алфавітному порядку знайомить з найцікавішими родзинками Тернополя.

абеткаСтворили довідник працівники інформаційно-бібліографічного відділу книгозбірні до Дня народження Тернополя. Над його створенням працювали майже 4 місяці, прискіпливо обираючи матеріал до кожної літери.

– Тут читачі знайдуть ексклюзивну інформацію про засновника міста Яна Амора Тарновського, «підслухають» таємниці вулиці Валової, а також відкриють для себе безліч яскравих постатей, явищ і атмосферних локацій міста Тернополя, – розповідають у бібліотеці. – Наприклад, довідник містить інформацію про найбільшу святиню міста – Катедральний собор, найдавніший храм – Надставну церкву, першого українця-бургомістра Володимира Личаківського, діяльність молодіжної організації «Пласт», прадавній символ міста – Старий замок, найстаріший мікрорайон міста «Дружбу», головну магістраль – вулицю Руську та одну з найстаріших – Валову, загиблого на сході країни Народного Героя України Андрія Юркевича, видатних діячів культури, літератури і мистецтва: Ігоря Ґерету, Євгена Удіна, Бориса Щавурського, Василя Ярмуша тощо. Абетка стане у пригоді всім, хто любить Тернопіль.

У книгозбірні сподіваються, що у майбутньому вдасться презентувати «Абетку» більш широкій аудиторії. Поки ж триває карантин, запрошують ознайомитися з електронною версією довідника, скориставшись посиланням. Незвичайну абетку всі охочі навіть можуть завантажити на комп’ютер і мандрувати Тернополем у просторі та в часі, не виходячи з домуLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK