Тернопіль

У Тернополі створили групи для людей, котрі хвилюються за життя воїнів у зоні АТО

воїниУ Тернополі психологи-волонтери допомагають сім’ям загиблих у зоні АТО. Також піклуються про тим, хто хвилюється за долю близьких, які воюють на Сході.

«Буде третя зустріч із сім’ями загиблих. Дві були одноденні, а третя буде триденна. Часто люди не хочуть приїжджати, ми тоді стараємося самі опрацювати це, уникають трошки. Ми стараємося їх максимально долучати до того. Хтось готовий поділитися своїм болем, а комусь ще важко відкритися», – розповіла заступник керівника проекту, психолог, психотерапевт, координатор по роботі з сім’ями загиблих Олександра Ніздрань.

Для родин, чиї близькі воюють на Сході, проводять групи взаємопідтримки. Допомогу надають спільними зусиллями не лише волонтери-психологи, а й долучилася і Тернопільська греко-католицька церква. Також священники присутні на зустрічах із сім’ями загиблих.

Люди відчувають тривогу, страх втрати, охоплені депресією. Часто зв’язок з воїнами обривається і рідні надзвичайно переймаються тим, що відбувається, прагнуть знати де їхній брат, чоловік, тато, син чи друг.

«Часом близькі, які чекають вістки від своїх рідних, котрі воюють, більше вразливі до стресу ніж самі бійці. Бійці, коли повертаються додому з війни, починають розуміти, що з ними там відбувалося, постійно перебувають в тонусі і потребують нашої допомоги», – поділилася пані Олександра.

Людей, котрі потерпають від надмірного хвилювання за близьких, які воюють у зоні АТО, закликають не бути наодинці з власною проблемою. Їм обіцяють допомогти у Тернопільському осередку Української Спілки Психотерапевтів.

Соломія КручоваLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK