Файне місто

У Тернополі разом із пенсіонерами колядувала відома співачка

У Тернопільському міському територіальному центрі соціального обслуговування населення часто організовують лекції, майстер класи та оздоровчі заходи для людей похилого віку. З нагоди Різдвяних свят тут підготували дещо особливе. Разом із відвідувачами центру колядувала та щедрувала відома тернопільська виконавиця.

ТЕМА: ВІДОМА ВИКОНАВИЦЯ СПІВАЛА ДЛЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Тернопільська співачка Мар’яна Нестайко виконала з десяток колядок та щедрівок. А підспівували їй люди поважного віку. Серед них і пані Тамара.

ТАМАРА БАЛІНА, ВІДВІДУВАЧКА ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ: «Я люблю усі українські пісні, багато знаю. Я 30 років співала в хорі».

Також разом із Мар’яною Нестайко співала і пані Богданна. Жінка розповідає, такі концерти дуже подобаються. Адже це не лише можливість насолодитись колядками, а й зайвий раз вийти у люди. А для літніх людей, каже, це важливо.

БОГДАННА ГАБЛЕВИЧ, ВІДВІДУВАЧКА ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ: «Моя робота була пов’язана із людьми та дітьми. Тому я не можу тепер сидіти вдома в чотирьох стінах. Тому територіальний центр дає мені багато задоволення».

Та не лише концерти, тут для пенсіонерів часто організовують лекції, майстер класи та оздоровчі заходи.

МАРІЯ БІСОВСЬКА, ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛЕННЯ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАСЕЛЕННЯ: «У нас щотижня день краси. В нас є гуртки, кулінарії також. І робимо заняття, де старожили діляться досвідом як прожити довго».

Схожі заходи у територіальному центрі проводять щотижня, відвідує їх близько півсотні тернопільських пенсіонерів.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK