Файне місто

У Тернополі привітали випускників ТНЕУ

Привітали випускників. У Тернопільському національному економічному університеті вручили дипломи магістра. Цього разу офіційний документ про закінчення освіти отримали студенти факультету аграрної економіки та менеджменту. Передає канал Тернопіль1.

Мар’яна Петльована отримала диплом магістра. Студентка вирішила навчатись на факультеті аграрної економіки та менеджменту в ТНЕУ. Дівчина розповідає, обрати майбутню професію їй порадили брати, які теж закінчували цей навчальний заклад. Дівчина розповідає, у стінах ТНЕУ знайшла друзів, познайомилась із цікавими викладачами та навіть долучилась до встановлення рекорду. Зараз дівчина вже працює у приватній фірмі, яка займається будівництвом автомобільних доріг і проектуванням. Каже, рекомендує абітурієнам обирати саме цей факультет. Загалом цього дня дипломи магістра отримало 60 студентів. За спеціальностями: “облік і правове забезпечення агропромислового бізнесу”, “експертна оцінка землі і нерухомого майна” та “менеджмент природокористування”.

“Наш факультет свого часу закінчили Віктор Ющенко, Роман Заставний і Павло Гайдуцький. Тобто наш факультет є кузнею хороших кадрів, які представляють потім інтереси нашої держави в урядовому кварталі”, каже декан ФАЕМ, доктор економічних наук, професор ТНЕУ Борис Язлюк.

Окрім цього студентів-випускників привітав голова Наглядової ради ТНЕУ Анатолій Гулей. Чоловік каже, даний факультет є дуже важливим для економіки країни.

Детальніше ознайомитись із переліком документів, які потрібні для вступу на факультет аграрної економіки та менеджменту можна на офіційному сайті ТНЕУ.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK