Тернопіль

У Тернополі представили працівників Служби судової охорони

Урочисту присягу промовили 18 службовців, які пройшли відповідний конкурс.

“Конкурс на вакантні посади, який передбачав три етапи, залік на фізичну підготовку ситуаційні завдання і співбесіда з кожним учасником. За результатами першого конкурсу пройшло 31 службовець, сьогодні частина з них прийняли присягу”, – пояснює начальник територіального управління Служби судової охорони Тернопільської області Едуард Кольцов.

Службовці судової охорони фактично замінили підрозділи Національної поліції і Національної гвардії, які раніше охороняли суддів та суди. Однак тепер судова система буде незалежна і не матиме зовнішніх чинників, які впливатимуть на неї. Едуард Кольцов каже, переважна більшість нових працівників мають бойовий досвід та були учасниками бойових дій або ж проходили службу у Збройних силах. Наразі набір працівників ще триває.

Серед тих, хто працюватиме у новоствореній службі і тернополянин Тарас Гриниха. Хлопець був бійцем батальйону спецпризначення “Тернопіль” та неодноразово їздив на Схід. Його вибір захищати державу підтримали батьки, хоча до того Тарас займався художнім ковальством.

На даний час немає чіткої відповіді скільки буде співробітників Служби судової охорони у кожному суді. Це залежить від конкретного суду, кількості залів та інтенсивності розгляду справ.

Основними завданнями Служби є підтримання громадського порядку в суді, запобігання проявам неповаги до суду та їх припинення, охорона приміщень суду, органів та установ системи правосуддя.

Сергій Балуцький, Віталій Куземко, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK