Тернопіль

У Тернополі потрібні автомобілісти – помічники Святого Миколая

миколай автоУ Тернополі триває реєстрація автомобілістів, які допоможуть відвезти подарунки дітям з малозабезпечених сімей у день Святого Миколая. Організували запис у рамках благодійного проекту «Миколай про тебе не забуде».

Подарунки цьогоріч отримає близько 1500 дітей. У рамках проекту працюватиме «Фабрика Святого Миколая», яка розмістилася на вулиці Лучаківського у церкві Св. Йосафата.

Благодійний проект «Миколай про тебе не забуде» ініціювала 11 років тому комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ.

«Потрібно, щоб водії були відповідальними і мали власний автомобіль, щоб їхати за маршрутом, який їм розроблять. Вони зареєструються у списках і я їм буду телефонувати, запитувати чи у змозі приїхати й допомогти. Головне – мати час і відповідальними бути, щоб не забути про те, що їх чекають», – пояснила волонтерка Віолетта.

Водії разом з волонтерами будуть доставляти подарунки дітям з 16:00 год. до 20:00 год. Для зручності маршрути складатимуть у різних напрямках. Кожен автомобіліст отримає будинки, які близько розташовані один до одного.

Соломія КручоваLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK