Файне місто

У Тернополі пом’янули воїнів, які не повернулися з війни (відео)

30-ту річницю виводу військ із Афганістану урочисто відзначили у Тернополі. У Парку Національного Відродження провели мітинг-реквієм і вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Нагадаю, війна в Афганістані тривала 10 років і завершилась 15 лютого 1989 році. За цей період там загинуло 48 бійців із Тернопільщини.

СЕРГІЙ ЛІСОВИЙ, ГОЛОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УСВА
“Низько вклоняємо голову перед нашими загиблими хлопцями, адже 46 не повернулося і 2 пропали безвісті”, каже голова тернопільської обласної організації УСВА Сергій Лісовий.

Свою шану біля пам’ятника воїнам-афганцям висловили сотні тернополян, влада краю, воїни, а також організації, які опікуються ветеранами-афганцями. Вони сподіваються на підтримку бійців з боку держави. Зокрема інвалідів, яких в області нині 180 людей.

“Хотілось би звернутись до влади, щоб вони більше уваги звертали на нас афганців, на нас АТОвців, щоб більше виділялося медичного забезпечення, більше санаторно-курортних путівок на лікування, щоб вирішували наші житлові проблеми”, звернувся член правління міської спілки інвалідів Афганістану Богдан Ониськів.

Під час урочистостей також зазначили, що Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення державними нагородами учасників бойових дій в Афганістані. Серед них і двоє тернополян – Петро Канак і Володимир Мирончик. Їх відзначили орденами за заслуги третього ступеня.

Яна Полухіна, Віталій Куземко

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK