Файне місто

У Тернополі покажуть фільм, номінований на “Оскар”

Драма про контрабанду з України побила усі рекорди в Словаччині, але провалилась у нас. “Межа” – це розумна, добре зроблена драматична картина з хорошою грою акторів, небанальним гумором і чудовою музикою.

Це третій фільм про контрабанду, який вийшов на екрани восени. До того був “DZIDZIO Контрабас” та “Ізі” Андреа Маньяні.

У фільмі Україну не показують, як щось незрозуміле і пострадянське. Попри те, що усі контрабандні потоки йдуть саме з української сторони. Наша країна цілком конкретна, а герої із притаманною нам ментальністю.

У фільмі звучить відома словацько-українсько-польська народна пісня “Гей, соколи”. Українську версію пісні, під глибоким враженням від фільму, виконав Олег Скрипка.

“Межа” – це кримінальна драма про злочинців-контрабандистів. Про корупцію, дружбу, підступність і зраду найближчих. Події там розгортаються влітку 2007 року, коли Словаччина от-от вступить до “шенгену”.

Для Адама – керівника контрабандної злочинної групи, починаються важкі часи. Він зразковий тато, чоловік та син і не хоче перевозити наркотики через кордон.

Через це втрачає гроші, влазить у шалені борги, переживає зраду найближчого друга та наживає ворога – небезпечного і жорстокого мафіозі з Мукачево.

Це третій фільм, у виробництві якого брала участь Україна і який цьогоріч змагається за номінацію на “Оскар”.

У Тернополі фільм покажуть у рамках “Кінопрориву”, який відбудеться 17-19 грудня.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK