Файне місто

У Тернополі перекриють рух через міст в районі вулиці Гайової

Вчора, 21 березня, в управлінні житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській міській раді.

Про це повдіомляє прес-служба відомства.

Пріоритетним питанням, яке обговорювали в рамках засідання комісії, було питання стану шляхопроводу на км 1337+620 дільниці Підволочиськ-Тернопіль по вул. Об’їзна – вул. Протасевича в м. Тернополі над залізничною колією міжнародного транспортного коридору №3  “Берлін-Дрезден-Вроцлав-Львів-Тернопіль-Київ“ (міст в районі вулиці Гайової).

Після одноголосного рішення членів комісії щодо рекомендації виконавчому комітету Тернопільської міської ради про перекриття даного шляхопроводу, Владислав Стемковський зазначив, що без проведення реконструкції шляхопроводу неможливо виконати доручення Уряду щодо організації сучасного транспортного коридору портів Чорного Моря та західних кордонів України та забезпечити належне транспортне сполучення  двох  доріг  міжнародного  значення Е-50 та Е-85. Також він повідомив, що напередодні була здійснена значна робота щодо підготовки документальної бази для подальшої реконструкції моста.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK