Файне місто

У Тернополі науковець за допомогою фотографії відкриває таємницю «святої води»

Таємницю, освяченої на Йордан, води вже сотні років намагаються з’ясувати вчені. У Тернополі її фотографують, аби довести, що ця вода – унікальна за своєю структурою. Та науковці визнають, є фактори, які можуть зашкодити її цілющим властивостям…

АНДРІЙ, ТЕРНОПОЛЯНИН: «Коли жінка залізла в йорданську воду то вилікувалась. І це буквально за три-чотири дні».

У цілющі властивості йорданської води тернополяни вірять: «Навіть набираючи таку воду, вона стоїть цілий рік. Просто вода не буде стояти Вам цілий рік. По-перше, ця вода була під дією срібла, там вже всі мікроби вбиті. По-друге, головне вірити, тоді все здійсниться».

Та не вся справа у вірі, запевняє науковець Олег Покотило. Чоловік багато років досліджує властивість цієї рідини та їздить по світу із лекціями. Тож, розповідає, останні світові експерименти вражають. Мова йде про фотографування краплин завдяки рентгену при певних умовах. Адже після йорданської молитви на цих фотографіях помітні зміни.

ОЛЕГ ПОКОТИЛО, ДОКТОР БІОЛОГІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР, ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ХАРЧОВОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ Й ХІМІЇ ТНТУ: «Коли вода намолена, благословенна, з добрими помислами, та вода, якщо зробити знімок, буде мати чіткий, рівний енергетичний контур. Це невидимі речі які працюють».

Та якщо над водою говорили погані слова, енергетичні контури краплини будуть спотворені, – розповідає професор. На фотографіях помітно не тільки це. Між двома краплинами – енергетичні зв’язки, – каже Олег Покотило. Це і доводить обмін інформацією на відстані між молекулами води.

ОЛЕГ ПОКОТИЛО, ПРОФЕСОР: «Вода це один з найкращих носіїв інформації. Саме вона живить усе існуюче. Передає інформацію та енергію. Така фотографія дозволяє пояснити як передається інформація».

Подібні експерименти ще 40 років тому проводили з кристаликами льоду. Тоді японські вчені довели – вона сприймає слова та реагує на них. Тим не менше, Олег Покотило каже, що повністю розкрити таємницю води й досі не вдалось.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK