Тернопіль

У Тернополі нагородили матерів і дружин атовців, а також матерів спортсменів-чемпіонів

Приймали вітання і подарунки. У Тернополі матерям та дружинам військових дякували за виховання синів. Таким чином відзначили День матері. Окремі слова вітань лунали на адресу матерів чемпіонів спорту. Повідомляє Т1 Новини.

Матері та дружини військових АТО в одному залі. Сьогодні їх вітає влада міста. Більшість жінок у вишиванках, на обличчях посмішки. Але в очах – задума. Сьогодні матері згадують своїх синів, які захищали Україну, дружини – думками з коханими, які віддали життя за Україну. Аліна Атоян прийшла на нагородження з дітьми. Батько донечки Діани загинув на передовій. Аліна каже, отримує нагороду не вперше і це завжди приємно.

30 матерів та дружин військових АТО вітали з нагоди Дня Матері та Дня сім’ї. Ще 35 матерів спортивних чемпіонів отримали квіти і подарунки від міського голови. Сергій Надал щиро подякував усім присутнім за те, що гідно виховали своїх дітей, зуміли передати їм любов до батьківщини і навчили працювати на благо рідної країни.

“Сьогодні з особливим трепетом хочу звернутися до матерів наших українських героїв. Подякувати вам від імені всієї громади міста Тернополя. Ваші діти показали приклад всім як любити свою Україну, любити свій народ. Вітаю матерів, які присутні тут та всіх матерів Тернополя”, сказав міський голова Тернополя Сергій Надал.

Матерів та дружин військових і спортсменів цьогоріч нагороджували не вперше. Жінки кажуть вдячні, що суспільство гідно оцінює подвиги їхніх дітей.

Юля Диня, Антон Марчевський, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK