Файне місто

У Тернополі на карантин закрили дві школи

Попри ріст захворюваності на грип та ГРВІ у Тернопільській області, у Тернополі поки що нема причин масово закривати  на карантин школи. Наразі закриті деякі класи. А від вчора — на карантині дві тернопільські школи.

У Тернополі на карантин закрили 17 класів та дві школи

– На сьогодні 17 класів по різних закладах закрито – де два класи, де три, у школі №18 — закриті початкові класи, – каже начальник управління освіти міськради Ольга Похиляк. – З 8 лютого закриваємо  початкову школу з економічним напрямком на “Східному”, там поріг у 25% вже подоланий,  є 30 % хворих. А також  закриваємо  школу №4. Там буде запроваджене дистанційне навчання. І десь у понеділок знову в школах аналізуватимуть ситуацію, якщо вона покращиться, то навчання відновлять з вівторка.   З

агалом рішення про закриття школи чи окремих класів, за словами Ольги Похиляк, приймають ради школи. Однак перед тим подають інформацію у санстанцію про кількість хворих, у дитячу поліклінку, де аналізують цю інформацію і відповідно пропонують школі зробити ті чи інші дії. Втім саме рішення про закриття приймають у навчальному закладі, пише “20 хвилин”.

– Як ми проаналізували, у четверту школу доїжджають діти з різних мікрорайонів,  те ж саме і з економічною початковою школою, – каже пані Похиляк. – А це ж вірусна інфекція. В тих школах, які відвідують  діти  суто з мікрорайону, ситуація  далеко не така критична.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK