Тернопіль

У Тернополі люди літнього віку вчилися малювати кавою

Щотижня у Тернопільському територіальному центрі обслуговування населення проводять майстер-класи з coffee-art для відвідувачів закладу.

cbe22e5ac10ac777650e659295c7023b_L (1)Такі заняття тут один раз на тиждень. Щоразу для інших відвідувачів.

Інструктор з трудової терапії тер центру, Неля Дорожнюк, розповідає, що перед кожним заняттям підбирає малюнок та заздалегідь готує каву.

– Coffee-art – малювання кавою. Як правило, розчинною. Її потрібно настоювати приблизно за два дні до заняття.  Пропорції кави складають 2 :1 або 1:1, залежно від гами кольорів. Вони в нас від темно-коричневого до світло-жовтого. Ми переносимо каву на папір, відтворюючи нею малюнок. В результаті, він виглядатиме як старе зображення, – розповідає Неля Дорожнюк. – Таку ідею я почерпнула з мережі та спочатку випробувала сама. Насправді це дуже легко. Особливість такої техніки в тому, що її легко засвоюють як діти так і люди літнього віку. Крім того, coffee-art допомагає зняти емоційне напруження та розвиває моторику рук.

За словами інструктора, бажаючих долучитися до таких занять вистачає, проте, через карантинні обмеження, заняття можуть відвідувати лише п’ятеро.

– Нам дуже подобається. Ми маємо можливість спробувати щось нове і заодно поспілкуватися між собою, – розповідає учасниця майстер-клас Емілія Захарченко.

Майстер-клас з coffee-art проводять також для групи «Сонечко» в якій займаються дітки з інвалідністю.

Сорока

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK