Тернопіль

У Тернополі готуються до проведення фестивалю “Файне місто”

Фестиваль відбудеться враховуючи усі карантинні обмеження з 28 липня. На вході учасникам будуть вимірювати температуру. Також волонтери будуть слідкувати, щоб не виникали скупчення людей.

файне місто“Фестиваль відбудеться на території Тернопільського іподрому. Звичайно ми слідкуємо за обмеженнями, які стосуються коронакризи. Ми вивчаємо всі необхідні вимоги і фестиваль буде проведений відповідно тих обмежень, які будуть. Ми уже напрацьовуємо спільно з обласною владою ряд заходів, які допоможуть убезпечити гостей на фестивалі”, – каже співзасновник та організатор фестивалю “Файне місто” Максим Черкашин.

До слова, фестиваль “Файне міст” відбувався у Тернополі 8 років. Це музичне дійство щоліта збирає людей з різних куточків України, і має своїх шанувальників навіть закордоном. Однак минулого року, через карантин, проведення фестивалю перенесли. Цьогоріч же музичне свято «Файне місто» відбудеться. Також фестиваль увійшов до переліку заходів з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK