Тернопіль

У Тернополі футбол об’єднав ветеранів АТО

Вогнепально-осколкове поранення двох ніг, далі – тривале лікування та реабілітація. Таку травму на сході України отримав Богдан у 2014 році. Чоловік каже, для нього футбол – це спорт, яким можна займатись разом з побратимами, і можливість відновитись після отриманих травм. Радіє, що на рівні України можуть розвивати футбол та приймати участь у матчах. 

“Така організація дуже потрібна, тому що коли ти приїжджаєш з передової, важко себе настроїти, що тут все спокійно, немає тих напружених днів та ночей. Воно психологічно тебе розряджає, тим більше знайомишся з новими людьми, знаходиш друзів”, – каже військовослужбовець, гравець ФК “Авіатор” Богдан.

Цими вихідними у Тернополі приймали гостей. На центральному стадіоні відбувся заключний матч останнього туру Всеукраїнського чемпіонату серед команд учасників АТО. Тернополянин Олексій, є гравцем команди “Тернопіль-АТО”. У свої 28 встиг побувати на сході та боронити наш спокій. Зізнається, перебування на війні – це не легкий період у його житті, який згадувати не хоче. А футболом займається з дитинства, тому з радістю грає за рідне місто.

“Це дуже важливо, адже потрібна реабілітація. Як фізична, так і психологічна. Вона забезпечує подальшу життєдіяльність людини, після того як провела такий нелегкий період часу в АТО”, – додає військовий, гравець ГО “ФК «Тернопіль-АТО»” Олексій.

Про те, що хочуть перемогти і бути чемпіонами, каже кожен учасник. Вже на протязі п’яти років між командами запекла боротьба. Щоправда лише на полі, за межами вони всі товариші, які готові у будь-яку хвилину підставити своє мужнє плече.
“На полі, щоб ви розуміли, справжня боротьба. За межами поля ми друзі, побратими, допомагаємо один одному, спілкуємось”, – каже голова ГО “ФК «Тернопіль-АТО»” Микола Дерецький.

Такий чемпіонат єдиний в Україні. Футбол об’єднує близько 3000 учасників бойових дій, а це 88 футбольних команд. Залучено усі силові структури: Збройні Сили України, Нацгвардію, прикордонників, Нацполіцію, Службу безпеки України.

Фінальні матчі проведуть з 5 по 14 жовтня у Києві. Саме тоді і стане відомо ім’я переможця цьогорічного Всеукраїнського чемпіонату футболу серед учасників АТО.

Оксана Рогачук, Оксана Задоржна, Володимир Сосна, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK