Тернопіль

У Тернополі функціонує унікальна соляна кімната

Все більшої популярності у світі набуває галотерапія — один із методів фізіотерапії. Проводять її у соляних кімнатах. Це – спеціальні приміщення, де мікроклімат максимально близький за параметрами до умов підземних соляних печер.

Аби оздоровитися у такий спосіб, жителям Тернопільщини не потрібно далеко їхати. Достатньо завітати у Тернопіль. Соляну кімнату тут облаштували у місцевому територіальному центрі, що знаходиться на вулиці Лисенка,8.

Про користь галотерапії, та як соляна кімната впливає на людський організм – журналістам “Файного міста” розповів директор Тернопільського міського територіального центру Віталій Хоркавий.

“У більшості до нас звертаються люди, які отримали направлення від сімейних лікарів чи інших спеціалістів. Тут вони мають змогу покращити стан дихальних шляхів та організму загалом. Також, на мою думку, соляна кімната є досить сприятливим місцем для релаксації. Наші відвідувачі у спокійній атмосфері можуть поспілкуватися один з одним. Завітати до нас може кожен бажаючий. Проте, перед візитом раджу проконсультуватися щодо цього зі своїм лікарем”, – каже Віталій Хоркавий.

Галокамери або соляні кімнатами мають покриття, яке допомагає підтримувати показники вологості та температури. Керований мікроклімат відтворюється за допомогою медичного обладнання, яке насичує повітря частинками сольового аерозолю.

Під час перебування в галокамері мікрочастинки солі проникають у найвіддаленіші відділи бронхіального дерева, осідають на шкірі. Вони чинять імуномодулюючу, бронходренажну, протизапальну дії. Сіль також має виражений позитивний вплив і на шкіру.

“Ходжу сюди 6 років. Після проходження процедури відчуваю покращення, легше дихається. Дуже задоволена тим, що у нашому місті є можливість оздоровитися у такий спосіб”, – каже тернополянка Мирослава.

Зазначимо, що відвідування соляних кімнат є також корисним і для дітей. Проведення часу в приємній обстановці сприяє покращенню самопочуття та настрою. Для отримання ефекту спеціалісти рекомендують пройти 10–15 сеансів тривалістю 40–50 хвилин кожен.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK