Тернопіль

У Тернополі 17 бригад “швидкої” змагалися за звання кращих в області

“Завдання хороші. Емоції, чесно скажу, переповнюють, але на викликах буває цікавіше”, – каже фельдшер Чортківської станції центру екстреної медичної допомоги Ірина Росняк.

Участь в обласних змаганнях загалом беруть 17 бригад “швидких”. 16 – районних і одна з Тернополя. ен, на якому ми постійно удосконалюємося

Загалом учасники обласного конкурсу бригад екстреної медичної допомоги мають гарно виконати 4-ри завдання. Одне тестове і три практичних.

“Перше: їде велосипедист ударяється в дерево. Черепно-мозкова травма, перелом стегна і артеріальна кровотеча. Бригади повинні вміти діагностувати і надати допомогу якраз при артеріальній кровотечі”, – каже генеральний директор КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” ТОР Михайло Джус.

Одна із бригад зараз проходить це завдання. Вони не самі, тут є судді, які оцінюють дії медиків.

“Злагодженість бригади: як вони разом працюють, як вони залучають допомогу, як вони залучають співпрацювати людей із бригадою, яка потрапляють на виклик”, – каже працівниця КНП “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” ТОР, суддя змагань Марія Никитюк.

Марія Никитюк зазначає, такі змагання допомагають медикам покращити навички і якісніше надавати допомогу уже під час робочих виїздів. І додає, за останні кілька років у роботі “швидкої” багато змінилося. Зокрема, час доїзду зменшився з 10 до 5 хвилин, по району – до 20. Також медики навчилися краще працювати із новою апаратурою. Навіть суспільство почало розуміти особливості роботи швидкої – нарешті водії надають перевагу автомобілю “швидкої” на дорозі.

Яна Полухіна, Віталій Куземко, Павло Верхолюк, Т1 Новини.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK