Тернопіль

У парку в Тернополі до Дня Незалежності проводять капітальний ремонт

До Дня Незалежності парк Національного відродження у Тернополі отримає нове обличчя. На співочому полі вже замінили покриття головної сцени та відремонтували глядацькі місця. Завідувачка парком Галина Гладинюк каже, роблять все це для того, аби 24 серпня парк виглядав особливо святково.

– В нас проведено капітальний ремонт сцени. Ми повністю замінили покриття на сцені. Проведено ремонт лавочок Співочого поля, капітальний ремонт підпірних стінок і амфітеатру співочого поля, – каже завідувачка парку Національного відродження у Тернополі Галина Гладинюк.

У декількох метрах від Співочого поля на одній з алей облаштували бруківку. Також в парку очистили ділянку водовідвідної системи і тут відремонтують громадську вбиральню.

– Тут в нас проведено ремонт громадської вбиральні. На завершальному етапі роботи по благоустрою прилеглої території і тих доріжок, які прилягають до вбиральні. Також має бути замінено покриття по цій довшій ділянці, – каже Галина Гладинюк.

Також у парку збудують інклюзивний дитячий майданчик. Зараз тривають підготовчі роботи. Відвідувачі ж парку Національного відродження кажуть, зміни помітили і радіють оновленням.

24 серпня у парку Національного відродження заплановано святкове дійство. Тут виступатимуть музичні колективи з міста та області.

Христина Луцик, Оксана Задорожна, Володимир Сосна, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK