Тернопіль

У неділю в Тернополі відбудеться грандіозне “наукове” дійство

40 міні-лабораторій просто неба, цікаві досліди та експерименти. Кожен тернополянин може перевтілитися у науковця. Вартує лише прийти на “Наукові пікніки” у неділю, 19 травня. На Театральному майдані обіцяють грандіозне наукове дійство. Повідомляє Т1 Новини.

Тернопіль на один день стане осередком науки. Вже всьоме у нашому місті організовують “Наукові пікніки”. Відтак можна стати свідком унікальних дослідів та й самому спробувати поекспериментувати. Організатори обіцяють буде цікаво і дорослим, і дітям.

Своїми “Науковими пікніками” організатори намагаються заохотити тернополян до навчання. У цікавий спосіб демонструючи, що вчитися – це модно, а наука може бути цікавою і зовсім не нудною.

Тернопільський осередок “Асоціації жінок “Дія” та Благодійний Фонд Ольги Шахін цього року виступають партнерами Наукових пікніків у Тернополі. Учасниці громадської організації переконані, що Україні вкрай потрібне виховання наукової еліти. І це потрібно робити змалечку. Наукові пікніки – це якраз чудова нагода м’ягко і ненав’язливо залучати дітей до пізнання світу науки. Для молодих винахідників – це можливість заявити про себе. Для навчальних закладів – презентувати освітні можливості.

“Наукові пікніки” відбудуться у неділю, 19 травня, на Театральному майдані.

Оксана Смільська, Антон Марчевський, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK