Тернопіль

У музеї на Тернопільщині відкрили ювілейну виставку відомого митця

У картинній галереї Борщівського обласного краєзнавчого музею відбулося відкриття ювілейної виставки Євгена Шпака «Живопис».

skala1-1-678x381 (1)Експонується 80 картин. Вони різножанрові: натюрморти, пейзажі, квіти, ікони, серія портретів. Художник безмежно закоханий у свій край, своє землю, природу —виливає цю любов на полотно. Його роботи вирізняються простотою і легкістю, на них — сільські вулиці, батьківська хата, гуси на подвір’ї, сінокіс… «Мальви біля хати», «Дорога додому», «Над річкою», «З поля» — ці краєвиди та пейзажі нікого не залишать байдужим.

Митець народився у 1951-му році в селі Олексинці, що на Борщівщині, в селянській родині. З дитинства захопився малюванням. Тому і вступив до Московського університету мистецтв на факультет малюнку і живопису.

У творчому доробку Євгена Шпака налічується більше двох тисяч картин. Талановитий художник провів більше 20-ти персональних виставок: районних, обласних та всеукраїнських.

Він активний учасник творчого об’єднання «Потік», що діє при Борщівському краєзнавчому музеї. Директор Борщівського обласного краєзнавчого музею Михайло Сохацький розповів про багаторічну тісну співпрацю з творчим об’єднанням «Потік», та, зокрема, з паном Євгеном.

Євген Шпак – член НСНМУ, п’ять разів був визнаний художником року Борщівщини, нагороджений численними грамотами та дипломами.

Сьогодні Євген Шпак є директором краєзнавчого музею імені Мирослава Старицького у Скалі-Подільській, очолює творче об’єднання «La Skala».

СвободаLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK