Тернопіль

“У мене в житті часто усе виходить по-приколу”, – тернополянка Марія Стопник про участь у “Х-Факторі”

Молода і талановита рудоволоса красуня з Тернополя Марія Стопник запам’яталася глядачам талант-шоу «Х-Фактор», як вольова дівчина з неабиякою харизмою. І хоч їй часто «закидали» награний артистизм, вона не опускала рук та впевнено крокувала до фіналу вокального телепроєкту. Зараз Марія будує нові плани на життя.

83e6d5bea2df012a7d90ab22d7396021_MДівчина приїхала у Тернопіль, щоб зустрітися з рідними та завітати в гості до музичної школи, де робила свої перші кроки як співачка. Її вчителька пригадує, що розгледіла у ній талант артистки, ще коли та навчалася на фортепіанному відділі.

— Вона мені подобається у різних жанрах, але найбільше — як вона виконує твори з мюзиклів, джазові композиції. Мені от здається, що це її, — каже викладач сучасного вокалу Тернопільської музичної школи №1 ім. В. Барвінського Наталія Крохіна.

Про те, як потрапила на «Х-Фактор» дівчина розповідає з гумором.

— У мене в житті часто усе виходить по-приколу. Думаю, піду, подивлюся, спробую. Для досвіду, для себе. Так трапилось і цього разу, — каже Марія Стопник.

А тим, хто мріє про велику сцену вона радить відкинути усі страхи та йти вперед до цілі, ловити кайф від моменту і запастися терпінням.

Детальніше – у сюжеті «Тернопіль 1»:Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK