Тернопіль

У футбольному двобої в Тернополі зійшлися зірки та військові

На футбольному полі зірки проти військових. Нагода поважна – 16 років від часу створення Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку. Товариський матч проводять не вперше, повідомляє Т1 Новини.

Сьогодні на футбольному полі товариський матч. Команда “Вставай сонце” проти військових із Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку. Жіноча організація “Дія” вручила капітанам команди символічні подарунки.

“Сьогодні “Асоціація жінок України «Дія»” прийшла підтримати військових. Капітанів команд хочемо нагородити годинником від “Дії”. Це символічний наш подарунок, тому що найцінніше, що у нас є – це час. А ми завжди знаходимо для них час. А також стрілки годинника завжди йдуть вперед і ми також завжди бажаємо йти вперед”, – каже голова тернопільського осередку ГО “Асоціація жінок України «Дія»” Ольга Шахін.

Капітан команди військових Віктор Агеєв каже, налаштовані на перемогу.

“Перемога не настільки важлива, як участь. Тому ми прийняли цей виклик. Це дуже позитивно, класно. Спорт завжди зближує людей”, – додає підполковник, начальник штабу Тернопільського зонального відділу ВСП Віктор Агеєв.

Для військових, переконаний Іван Бугай, футбол – звична справа. Щотижня вони тренуються у військовій частині.

“У вівторок і п’ятницю в нас заняття з фізичної підготовки. В спортивному залі, на спортивному майданчику. Ті, хто має нахили, займаються футболом, беруть участь у товариських матчах”, – додає полковник начальник Тернопільського зонального відділу ВСП Іван Бугай.

Організатор заходу Андрій Підлужний, одночасно і капітан команди “Вставай Сонце” розповідає, що товариський матч з військовими вони проводять не вперше. Цього разу він присвячений ювілею зонального відділу.

Матч закінчився з рахунком 12-6 на користь команди “Вставай сонце”. Проте учасники переконують – спорт об’єднує, а сам рахунок – дрібниці. Головне позитивні емоції та запал, які отримали від гри.

Оксана Смільська, Віталій Куземко, Віталій Куземко, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK