Файне місто

ТТФ-2019: у Тернополі розповіли про актуальні новинки туристичної галузі

Туристичний форум у Тернополі. Вже вдруге у нашому місті проводять такий захід, аби розвинути туризм та популяризувати Тернопільський край. Говорили про результати попередніх років та плани на майбутнє. Про це у сюжеті Тернопіль1.

Туристичний форум у нашому місті. Пані Оксана вже 7 років поспіль відвідує такі заходи. Каже, це надзвичайно дієво та корисно. Жінка представляє Кременецький район, а саме національний парк “Кременецькі гори” і каже, з власного досвіду знає, що форуми дають можливість обмінятись досвідом. “Як на мене, Тернопільщина є туристичною оазою в Україні. Поряд із золотим кільцем львівських замків, Тернопільщина унікальна своїми природними цінностями”, каже учасниця форуму Оксана Тимошенко.

Про те, що Тернопільщина й справді унікальна, кажуть організатори заходу. Вони переконані – такі зустрічі допомагають знайти відповіді на усі актуальні питання та разом продумати вдалі рішення, аби зацікавити туристів. “Ми сьогодні говоримо на трьох панелях. Перше – це взаємодія бізнесу, туризму і влади. Про так званий трикутник взаємодії і успіху. Друге – про подієвий туризм. Третя панель – спілкуємось про туристичну інфраструктуру”, додає співорганізатор Тернопільського туристичного форуму #TTF2019 Тарас Ковальчук.

Досвідом ділились представники владних структур, бізнесу та туроператори з усієї України. Серед спікерів Тарас Іщенко. Приїхав до нас із Києва. Аби зацікавити учасників він підготував презентацію. Показуватиме інфографіку, про те які туристичні куточки найпопулярніші в Україні.

Про актуальність форуму свідчить і кількість учасників. В онлайн режимі зареєструвалось більше 200 людей. Крім того, зареєструватись і на місці. Організатори кажуть, результати відвідування туристичних форумів не заставляють на себе чекати. Щорічно збільшується кількість туристів на 30%-50%.

Оксана Рогачук, Тарас Троян

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK