Тернопіль

Цьогоріч на Тернопільщині планують висіяти 60 гектарів лісу

Площу лісів на Тернопільщині збільшили до 117 гектарів. Щоправда, на цьому лісничі краю не будуть зупинятись. До Міжнародного дня лісів 21 березня, проводять акцію “Майбутнє лісу в твоїх руках”. Заплановано, що учасники акції повинні висіяти близько 60 га лісу. Повідомляє канал Тернопіль1.

Із початком весни у лісників з’явилось ще більше роботи. Від середини березня лісогосподарські підприємства розпочали кампанію із насадження нових лісів. На Збаражчині переважно висаджують ялину та дуб, оскільки такі дерева характерні для цієї місцевості. Саджанці вирощують на тимчасових розсадниках, які є на базі кожного лісництва. ” На даному розсаднику вирощуються на даний момент 3 породи: дуб червоний, дуб звичайний та ялина звичайна. Ми практикуємо в основному посів, а не посадку”, каже лісничий Збаразького лісництва ДП “Лісове господарство” Василь Маланчук.

Далі молоде дерево використовують для посадки лісу. Висаджують їх на землях державного фонду, на яких провели вирубку дерев та ті, які не підходять для сільськогосподарської діяльності. В планах на цей рік – посадка на 610 га. Разом із тим, лісівники вже готуються до щорічної акції “Майбутнє лісу в твоїх руках”.
“З кожним роком в нас збільшуються об’єми лісорозведення, а також створюються лісові культури. Акція “Майбутнє лісу в твоїх руках” і посадка відбувається у всіх лісогосподарських підприємствах нашої області. Це 5 державних підприємств, природний заповідник “Медобори” і 45 лісництв”, каже перший заступник начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Іван Приймачук.

Гасло цьогорічного Міжнародного дня лісів – “Ліс та освіта”. Це означає те, що велику увагу звернуть на просвітницьку діяльність. До акції залучать учнів,студентів, представників громадських організацій, владу різних регіонів та ЗМІ. Також лісничі будуть проводити уроки, спрямовані на поглиблення знань молоді про екологію та ліси нашого краю. До акції лісничі закликають долучитися кожного, хто дбає про стан природи.

Оксана Рогачук, Віталій КуземкоLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK