Файне місто

“Це – обов’язок кожного свідомого українця!” – тернопільські добровольці відправилися на Схід

З Тернополя на передову. Добровольці національно- визвольного руху “Правий Сектор” поїхали на Донбас. Настрій, запевняють, бойовий. Детальніше у сюжеті Т1 Новини.

Боєць на псевдо “Вальтер” їде захищати східні кордони України. Доброволець каже, на передову відправляється вперше. Переконаний – це обов’язок кожного свідомого українця, тож і він без роздумів їде. Провести чоловіка прийшли друзі, рідні та знайомі.

– Я сповідую такі націоналістичні погляди. що означає для “мертвих, живих і ненароджених земляків своїх” як писав Шевченко, – каже доброволець Віктор (псевдо “Вальтер).

Боєць розповідає, що до цього проходив бойові вишколи, які проводили у “Правому Секторі”, тому знає, що на нього чекає. З собою на передову бере бабусину вервицю, як оберіг. На щасливу службу Віктора та його побратимів поблагословив місцевий священик.

Як наголошує керівник обласного штабу “Правого сектору” Назар Сарабун, хлопці роблять героїчну справу, хоч знають, що не матимуть за це ні заробітних плат, ні пільг, ні офіційних державних статусів.

За два місяці це вже шоста ротація добровольців. Активісти кажуть, не можуть і не мають права розповісти, які бойові завдання виконують на Донбасі. Однак переконують, що згодом про бойові досягнення стане відомо у книжках історії. А Україна, таки переможе ворога

Сергій Балуцький Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 НовиниLoading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK