Файне місто

“Це був жах… Дякую Богу, що ми вчасно поїхали”, – жінка, яка переселилася до Тернополя із Горлівки

За лічені дні їхнє життя кардинально змінилося. Вони зібрали найнеобхідніші речі. Залишили свій будинок, улюблену роботу і почали все з нуля. Сім’я Цимбали опинилася серед понад півтора мільйона українців, які вже 5 років є “внутрішньо переміщеними особами” через конфлікт на Донбасі. Вони переїхали до Тернополя із Горлівки та зіштовхнулися з багатьма проблемами. Повідомляє Т1 Новини.

Вона більш за все мріє про мир, аби жодна дитина не чула вибухів снарядів, не знала, що таке постріли. Маргарита Цимбала приїхала до Тернополя з Горлівки. Вже чотири року жінка з сімєю живе в Тернополі, проте щодня вона переглядає новини, аби хоча б щось дізнатися про рідну їй Горлівку.

– Був такий момент, що з градів обстріляли центр міста. Ми саме в центрі жили. І я бачила як ті бабусі, в яких я купувала яблучка, кріпчик – вони розстріляні, – пригадує учасниця соціального проекту «Небайдужі» Маргарита Цимбала. Дитячий велосипедик згорівший, дитина згорівша на ньому і це все – центр міста, поруч з нашим будинком. То був жах. Дякую Богу, що ми вчасно поїхали.

Можна тільки здогадуватися, скільки ці люди залишили позаду, скільки емоцій пережили, покидаючи рідні місця. Проте вони не злякалися і навіть в незнайомих для себе містах, знайшли житло, роботу і впевнено йдуть до своєї мети.
– Мрію щоб всі були здорові, щоб діти мої досягли чогось хорошого. І ніколи не знали, що таке війна. Бо то вкрадає дитинство, – каже Маргарита Цимбала.

Сім’я Маргарити взяла участь у соціальному проекті «Небайдужі». Ведуча реаліті Ольга Шахін каже, що захоплюється силою волі таких людей. Їм довелося спакувати все своє життя в одну валізу і розпочинати все з нуля. Тому соціальний проект вкотре довів, що Тернопіль єдина громада, яка готова допомагати.

– Я пишаюся Вами і хочу щоб тернополяни побачили, яка ви є насправді, що ви не злякалися почати все з нуля, – каже ведуча соціального проекту «Небайдужі» Ольга Шахін. – Я хочу довести, що ми одна єдина громада тут в Тернополі і ми готові Вас підтримати. Я дуже Вам дякую, ми справді відчули, що є люди, які готові допомагати. Я хочу щоб малесенький промінь сонця ввійшов у вашу квартиру і цей подарунок від мого благодійного фонду – полегшив Ваше жіноче життя. Дякую.

Повну версію соціального проекту «Небайдужі» з історією Маргарити Цимбали можете переглянути на ютуб каналі Тернопіль1.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK