Файне місто

Тернополянин розповів, як відпочити в одній із найдорожчих країн світу за 500 євро

Тернопільський студент Олександр Рушак відвідав уже більше 20-ти країн. Здавалося б, на це потрібні чималі кошти. Проте, хлопець навчився, як економити на поїздках і радо ділиться лайфаками.

Бюджетні подорожі – для Олекснадра уже наче хобі. У свої 23 хлопець відвідав безліч країн. Ісладія – 24-та. Цієї поїздки, зізнається Саша, дуже чекав. Адже мріяв побувати «на краю світу» й побачити полярне сяйво. Та найбільше під час мандрівки Олександра вразило інше.

ОЛЕКСАНДР РУШАК, СТУДЕНТ: «Гейзери. Такого я ніколи не бачив. Також льодовики. Там вони унікальні. А ще чорні пляжі, де раніше такого ти не міг просто побачити».

Олександр розповідає, така поїздка може обійтись в кілька тисяч доларів. Проте, йому пощастило суттєво зекономити. Адже як тільки в інтернеті побачив квитки в Ісландію зі знижкою, вирішив не зволікати та планувати подорож. До мандрівки долучились і друзі хлопця. Тому, каже, разом взяли в оренду автомобіль та апартаменти. Адже так дешевше. А харчі, купляли ще у Польщі, в Ісландії, зізнається, ціни захмарні.

ОЛЕКСАНДР РУШАК, СТУДЕНТ: «М’ясо там дороге, близько тисячі гривень за кілограм. Риба також дорога. Хліб, такий м’який наче вата, там 250 гривень за кілограм. А якщо б це була справжня випічка то було б в три рази дорожче».

Отож, для нас Олександр підсумував витрати тижневої мандрівки. Харчування та автомобіль становили 50 євро. Житло – 250 євро. Авіаквитки обійшлись у 80 євро. В той час, як їхня ціна без знижки – від 600 євро. Загалом хлопець витратив близько 500 євро. Та це ще, каже, потратився. Адже якщо їхати самостійно можна скористатись автостопом та жити у наметі. Це звісно, не так комфортно, проте максимально дешево.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK