Тернопіль

Тернополянин розповів про шахраїв, які пропонують дешеве пальне на заправці WOG

14098947c076d-7764-4550-8d34-6ba3d5e4d4c8Тернополянин Олег Синовець попереджає про шахраїв, які пропонують дешеве пальне на заправці WOG.

Чоловік вчасно “розкусив” аферистів та повідомив про випадок у поліцію, а також застеріг мешканців міста у “Фейсбуці”.

“Дзвонить мені невідомий чоловік з номера 097 996 63 47 і пропонує продати “лівак” на заправці WOG по вул. 15-го квітня, 2а за хорошою ціною (газ – 8 грн, бензин по 16-20 грн). Дуже швидко ідентифікую шахрайську схему, але в телефонній бесіді виявляю зацікавленість, розпитую більше інформації та обіцяю поділитися інформацією з друзями. Відразу після завершення розмови набираю 102 і повідомляю про ймовірну шахрайську схему”, – пише тернополянин.

Правоохоронці підтвердили, що чоловіка намагалися обікрасти.

“Схема полягає в тому, що шахраям (в основному з місць позбавлення волі) вдається переконувати по телефону деяких людей переказати кошти за пальне на карту, або номер мобільного телефону. Це робиться через iBox, який встановлений на АЗС. Довірливі водії намагаючись зекономити підходять спершу до термінала, поповнюють мобільний номер (картку) на суму, на яку хочуть купити дешевого пального, а потім підходять до оператора, щоб заправити авто, або забрати талони. Оператор в таких випадках лише зазвичай просто розводить руками…”, – розповідає пан Олег.Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK