Тернопіль

Тернополяни знову можуть стежити за маршрутками в інтернеті

marshrutku-300x225Останнім часом тернополяни почали скаржитися на збої у роботі системи спостереження за рухом громадського транспорту Detransport.com.ua. Мовляв, водії спеціально виключають GPS-трекери, аби не було видно, чи дотримуються вони графіку. Житель міста написав петицію з проханням поремонтувати сервіс. У міській раді відповіли, що сайт оновили.

– Дуже добре, що в Тернополі є така система, але вона не функціонує добре. Зобов’язати їх так не робити, ввести штрафи, коли маршрутка їде, а на карті її немає. На даний момент система деТранспорт глючна, не стабільна і потребує контролю, – пише автор петиції Володимир Лабо.

У міській раді звернення розглянули. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Дідич повідомив, що дані оновили, відновили стабільну роботу мобільних додатків і занесли на сервіс Detransport.com.ua оновлені маршрути.

– За інформацією ТОВ «Системний зв’язок», яке здійснює супровід роботи сервісу Detransport.com.ua (тел. 55-16-63, 0949740985), останнім часом, в зв’язку із частковими змінами тролейбусних та автобусних маршрутів, проводились зміни на вказаному сервісі, в тому числі і в мобільних додатках. Перевізників міста на нараді в управлінні транспорту, комунікацій та зв’язку проінформовано про необхідність спільно з ТОВ «Системний зв’язок» забезпечення відображення руху транспорту в реальному часі на сервісі Detransport.com.ua, – відповіли на електронну петицію.

Юля Швець

 Loading...Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK